Монтажници стоманени елементи
Заплащане
€ 2400 - € 2900
Английски език
Да
Местоположение
Кандидатствайте за позиция

За Холандия търсим мотажници на стоманени елементи.

Средно заплащане € 2400 - € 2900 / месец/ чисто.

Проект: Индустриални / нефт и газ / комунални услуги (всички на открито и работа на високо).

Локация: Различни проекти в района на Ротердам

Старт: началото на м.април

Заетост: поне 3 месеца

Работно време: делнични дни от 07:00- 16:30

Задължения: Регулиране, шлайфане, пробиване и заваряване на стоманени детайли (опционално) управление на кранове, телескопични товарачи.

Изисквания

  • поне 3 години опит в Европа с индустриални структури, тръбопроводни мостове, стълби, стълби за клетки, плочни конструкции, колектори и тръбна инсталация.
  • сертификат VCA-B or VCA VOL, 3 A/B
  • английски език на разговорно ниво
  • шофьорска книжка

Оферта

  • холандски трудов договор и осигуовки
  • безплатно настаняване в самостоятелна стая
  • заплата всеки четвъртък € 600-  € 700

Кандидатствайте с автобиография на office@gprecruitment.bg и ние ще се свържем с вас.