Служители за логистичен център за хранителни продукти
Заплащане
€ 14.30/ час
Английски език
Да
Местоположение
Кандидатствайте за позиция

Добра и дългосрочна заетост в склад за хранителни продукти в Холандия.

Заплатата е EUR 13,81/ час + бонус за работа на студено (€ 0,49 /час до €1,19 /час) Получавате добавки за работа на смени € 17.26 - € 20.70/ час

Задължения:

  • Зареждане, намиране, опаковане на продукти и други работи в склада.
  • Работа с ръчен скенер.
  • работа с EPT
  • работа на ниски температури
  • ще получите обучение още от самото начало
  • работа на смени- 6:00/8:00 до 14:30/16:30 и 13:30/15:30 до 23:00/00:30

Изисквания:

  • Добър английски език
  • Предишен опит.
Вие получавате:
  • Стабилна работа
  • Холандски социални осигуровки
  • Настаняване, наемът за което се удържа от заплатата.

За повече информация, моля позвънете на 0988799131 или кандидатствайте чрез бутона Register.

Услугите ни са БЕЗПЛАТНИ!